فنی مهندسی آرسین ارائه کننده خدمات تخصصی در حوزه شبکه، نصب، راه اندازی و پشتیبانی شبکه، مجازی سازی شبکه و دیتاسنتر، آمادگی خود را جهت ارائه راهکارهای پیشرفته در حیطه های ذکر شده اعلام میدارد.

با توجه به گسترش روزافزون نیاز ادارات ، سازمانها و شرکت ها به خدمات شبکه و فناوری اطلاعات و همچنین گسترده بودن منابع اطلاعاتی جهت نیازسنجی و گرفتن مشاوره، لزوم وجود شرکت های ارائه کننده خدمات تخصصی در این حوزه به همراه نیاز به مشاوره های فنی و کارشناسی جهت طراحی شبکه، نصب، راه اندازی و یا بهینه سازی ساختار شبکه های موجود بشدت احساس شده و جای آن خالی می باشد. فنی مهندسی آرسین با گردآوری جمعی از کارشناسان و مدیران باتجربه سعی در برآورده کردن کسری از نیازمندیهای IT جامعه نموده و تعهد و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است .

طراحی شبکه متناسب با بودجه و نیازهای موجود، بهینه سازی شبکه از لحاظ کارایی و در دسترس پذیری، عیب یابی مشکلات شبکه، پیاده سازی زیرساخت شبکه و نصب و راه اندازی انواع سروس های شبکه ( ویندوز سرور، فایروال، اکانتینگ اینترنت، سوئیچینگ ، روتینگ ، مرکز تلفن الستیکس و ... ) از دیگر خدمات ما میباشد .

از خدمات تخصصی گروه فنی مهندسی آرسین میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

اجرا و طراحی شبکه

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه

راه اندازی و عیب یابی سوئیچ های سیسکو

امن سازی شبکه با استفاده از سوئیچ های سیسکو

امن سازی سرورها و کلاینت های تحت شبکه